تعاریف

دبیرستان: دبیرستان استعدادهای درخشان علامه حلی ملایر (دوره دوم)

سایت: سایت دبیرستان استعدادهای درخشان علامه حلی ملایر (دوره دوم) به نشانی m-helli.ir

کاربر: تمامی افرادی که در سایت ثبت نموده و دارای حساب کاربری هستند (اعم از دبیر و دانش آموز)


حساب کاربری

هیچ یک از کاربران، مجاز به ورود و یا استفاده از حساب کاربری سایرین نیستند و درصورت مشاهده، هردو حساب کاربری توسط دبیرستان مسدود شده و به عنوان یک مورد انضباطی ثبت می گردد.

مسئولیت همۀ فعالیت‌هایی که از طریق حساب کاربری کاربران در سایت انجام می شود، به عهدۀ خود آنها است. بنابراین مسئولیت کاربر ثالث یا افرادی غیر از کاربر که با آن حساب از فعالیت می‌کنند، تماما متوجه کاربر صاحب‌حساب است.

هیچ یک از کاربران حق استفاده از ربات و نرم‌افزارهای مرتبط یا واسط را برای استفاده از سایت اعم از احراز هویت، تکمیل اطلاعات، ارسال درخواست و ... ندارند.

تمامی کاربران باید قوانین و مقررات دبیرستان که در هنگام ثبت نام به آن متعهد شدند را در سایت، حساب کاربری و هریک از سرویس ها رعایت کنند.


امنیت اطلاعات

اطلاعات شخصی کاربران با هدف حفظ حریم خصوصی و امنیت آنها حفاظت می‌گردند. دبیرستان تنها اطلاعات مورد نیاز کاربران جهت مدیریت سایت را روی پایگاه های داده نگهداری می کند و سایر اطلاعات در بستر شبکه قابل دسترس نیستند. دبیرستان همچنین از امنیت و محرمانگی اطلاعات شخصی ارسال شده توسط کاربر، با فرآیندهای مدیریتی و فنی حفاظت می‌نماید. کاربران مطلع باشند صرف نظر از تمامی تلاش‌های دبیرستان، هیچ سیستم امنیتی کاملا امن و غیرقابل نفوذ نیست و کاربران نیز باید تمامی تمهیدات امنیتی ازجمله: اطمینان از صحت آدرس اینترنتی دبیرستان (m-helli.ir) به هنگام ارائه اطلاعات، تغییر گذرواژه به‌صورت ماهیانه، بروزرسانی مرورگر و ... را برای افزایش سطح امنیت اطلاعات شخصی خود به کار گیرید.


موارد فنی

کاربران حق ندارند هیچ‌گونه تلاشی در جهت استخراج کدهای اصلی و منبع (Source Code) سرویس های دبیرستان شامل دیکامپایل (Decompile)، مهندسی معکوس (Reverse Engineering) یا فعالیت‌های مشابه انجام دهند، مگر اینکه اجازۀ چنین کاری به صورت قانونی صادر شده باشد.

کاربران مجاز نیستند با استفاده از روش‌های Framing یا Mirroring و روش‌های دیگر، نسخۀ دیگری از سایت و هریک از سرویس ها ازجمله: حساب کاربری را روی سرورهای دیگر ارائه کنند. همچنین کاربر مجاز نیست در سرویس ها، حساب کاربری و یا روش ارائۀ خدمات تغییر یا اخلالی ایجاد کند.

کاربران حق ندارند نرم‌افزار یا اسکریپتی با هدف ایندکس‌گذاری (Indexing)، مطالعه یا هرگونه فعالیت داده‌کاوی روی سایت و هریک از سرویس ها اجرا کنند.

کاربران حق ندارند هیچ فعالیتی در راستای حصول دسترسی غیرقانونی و غیرمتداول به هیچ بخش از سایت، حساب کاربری و هریک از سرویس ها انجام دهند.

حقوق مادی و معنوی

کلیه حقوق مادی و معنوی سایت و هریک از سرویس ها متعلق به دبیرستان می باشد و هرگونه کپی‌برداری از آنها پیگرد قانونی دارد.